A Path to Floral Mastery – A Champions Story
A Path to Floral Mastery – A Champions Story
Met trots presenteert Decorum Plants & Flowers de laatste aflevering van de documentaireserie A Path to Floral Mastery.
Deze serie volgt ’s werelds meest toonaangevende topfloristen in hun creatieve proces en persoonlijke reis richting het hoogste niveau in bloemsierkunst.
In de allerlaatste aflevering staat Tomasz Max Kuczyński centraal, winnaar van de World Cup Floral Art. Decorum ging naar Polen om hem te filmen bij zijn eigen school, waar hij studenten begeleidt en zelf toewerkt naar zijn grootste prestaties. Tomasz deelt openhartig zijn persoonlijke reis, zijn creatieve proces en de emoties en gedachten die hem door het hoofd gingen toen hij op het podium stond, uiteindelijk als kampioen.
Bekijk de video en ontdek het inspirerende verhaal van Tomasz Max Kuczyński 🎥👇
Over A Path to Floral Mastery
A Path to Floral Mastery is een documentaireserie van Decorum Plants & Flowers, waarin de internationale deelnemende topfloristen worden gevolgd in hun voorbereiding op de World Cup Floral Art 2025. De serie laat niet alleen de technische kant van het vak zien, maar ook de passie en toewijding achter de kunst.

Over Decorum Plants & Flowers
Decorum staat wereldwijd bekend als een collectief van topkwekers die zich inzetten voor kwaliteit, innovatie en duurzaamheid in de sierteelt. Als trotse hoofdsponsor van de World Cup Floral Art 2025 ondersteunt Decorum de kunst, ambitie en dromen van bloemsierkunstenaars over de hele wereld.

Bekijk eerdere afleveringen terug
Heb je de eerdere afleveringen an A Path to Floral Mastery gemist, dan zijn deze terug te kijken op ons YouTube-kanaal of op onze website:
- Aflevering 1 – World Cup Floral Art met Hanneke Frankema
- Aflevering 2 – A Path to Floral Mastery: De weg van Christopher Ernst naar de World Cup Floral Art 2025
- Aflevering 3 – A Path to Floral Mastery: De weg van Christian Ulrich naar de World Cup Floral Art 2025
- Aflevering 4 – A Path to Floral Mastery: De weg van Karolína Žáčková naar de World Cup Floral Art 2025
- Aflevering 5 – A Path to Floral Mastery: De weg van Claudia Tararache naar de World Cup Floral Art 2025
- Aflevering 6 – A Path to Floral Mastery: De weg van Gábor Nagy naar de World Cup Floral Art 2025
- Aflevering 7 – A Path to Floral Mastery: De weg van Joseph Massie naar de World Cup Floral Art 2025
- Aflevering 8 – A Path to Floral Mastery: De weg van Rudy Casati to the World Cup Floral Art 2025
Volg de World Cup Floral Art 2025-campagne en laat je inspireren via @decorumplantsflowers_official.